Maserati QuatroPorte 4.2 Benzin-SAPO ARDHUR-ME DOG

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Metaj 09 Tet 18:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR   17 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Quattroporte
Maserati QuatroPorte 4.2 Benzin , Viti Prodhimit 2007 me 127.000 km , I sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per targa , I pa perdorur fare ne Shqiperi , sallon lekure , sedilje elektrike + memory + fryrje + cfryrje , navigator , cd player , klima , baxha xhami , disqe alumini , drita kseno , sensor parkimi , marsha ne timon , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—12.500 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-069 45 77 877
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim