Maserati Quatroporte 4.2 2011 Nderrim me Prone

19 500 EUR

26 000 EUR

Shitet nga: Toni 10 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Maserati
Pershendetje
Ve ne shitje Maserati Quattro Porte 4.2 Benzina 400 Kuaj fuqi motor Ferrari Viti 2011 Seria e V dhe me e sukseshme e Maseratit 110.000 kilometra
Leaflet
Në fillim