Maserati Quatroporte 2011 4.2 benzin

0 LEK

Shitet nga: ledis 10 Maj 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Maserati
makina sic e shihni dhe ne foto eshte shume e mbajtur ska probleme shitet ose ndrohet me makine dhe diference lekesh
Leaflet
Në fillim