Maserati 4.2 Quatroporte

Shitet nga: Endri 26 Maj 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Quattroporte
Shitet maserati ne gjendje shum te mir 20000€ bei dhe mdrime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim