Gjithcka per maserati

3 500 EUR

Shitet nga: Maserati 28 Gush 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Maserati
Shitet dhe komplet makina 3500 euro
Dhe pjes shiten
Dhe motorri
Kamje diferencial
Kater disqe
2 transmeciona
Marmita
Xhamat
Pasqyra
Sendilet
Timoni
Leva marshit
Paket motorri
Paket kamje
Buka kuadrit
Rimesot
Kasetafoni
Idroxhundo
Tavani
Stopa
Bagazhi
Stemat
Kapaku benzines
Pompacit
Kemi gjithcka per maserati quatrroporte
Maserati
0697900605
Leaflet
Në fillim