Maserati

Shitet nga: Ami 25 Tet 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Quattroporte
Makina esht ne gjendje te mire e blere dhe e perdorur vetem nga nje dore..cmimi esht i padiskutueshem! ju mirpres..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim