Masserati

Shitet nga: Masserati 08 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Granturismo
Makina eshte e vitit 2011..makina eshte me motor 4.7 benzine dhe me 505hp...kambio automatike..cdo servis i bere me liber sherbimesh...ngjyre e zeze mat dhe ne gjendje perfekte...makina ndodhet ne itali
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim