Okazion

Shitet nga: Blend 01 Nën 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Granturismo
Shitet masersti 2006
Full , sedilje te vecanta , individuale .
Ne gjendje perfecte
20 mij € i diskutueshem dhe nderrim .

70m km

Makina me te gjitha sherbimet e bera

Me targa shqipetare
AA 358SP


0693070987
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim