Okazion

Shitet nga: Rasim 13 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Granturismo
Maseerati Grandturismo V8 4.2 , qendruar vetem ne zvicer , letra zviceriane pa dogan te paguar , cmimi i diskutueshem , gjende shum e paster brenda dhe jasht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim