Maserati 4300 GT Coupe 4.3

15 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Hafuzi 07 Pri 18:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Maserati
Modeli
4200
Shitet⤵️
📂2005 Maserati 4300 GT Coupe 4.3

✅Forca Motorrike: 4.3
✅Karburanti: Benzine
✅Kambjo: Automatike (F1 ne timon)
✅Kilometra: 54.000 Km
✅Targa: Dogane e Paguar (gati per targim)
📂Opsione Shtese:
-Makine e Vecante dhe e paperdorur fare ne Shqiperi.
-Full Option
-Sallon Lekure
-Sendile Elektrike/Fryrje-Cfryrje/Memorie
-Sendile me Ngrohje
-Marshe ne timon F1
-Navigator
-CD Player
-Klima
📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per prove dhe per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.

💶15.000€ (Diskutueshem & Mundesi Nderrimi)

📞 +355699311111

📍Fushë-Krujë
Auto Hafuzi
Cilesi, Garanci, Sherbim prefesional. Bëni zgjidhjen e duhur, zgjidhni Auto Hafuzi. -Instagram: @autohafuzi -Facebook: Auto Hafuzi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Mbikalimi, Fushe-Kruje Tregoje në hartë
+355699311111
Auto Hafuzi
+355699311111
Leaflet
Auto Hafuzi
BMW Seria 7 730Ld XDrive 2019 81 000 EUR
BMW X6 3.5 XDrive 2009.. Okaziooonnn⏰💥 14 500 EUR
Auto Hafuzi - Ford Focus 1.6 TDCi 2007 3 250 EUR
Mercedes-Benz ML280 CDI 7 500 EUR
Në fillim