MINI Cooper Automatike

4 900 EUR

Shitet nga: Xx 23 Qer 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MINI
Modeli
Cooper
Mini cooper
Viti 2005
Automatike
Km 200
Panoramë
Sensore
Ksenon
Serdile me ngrohje
2 pale goma komplet re reja dimri dhe vere 15 dhe 16
Kasetofon me bluetooth, aux
Letra deri ne dhjetor 2019
Leaflet
Në fillim