mini kuper

Shitet nga: deno 10 Tet 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
ne gjendje shum te mire
impjanti i sapo montuar ,me garanci
ka dhe mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim