MINI JOHN COOPER WORKS OKAZION

2 500 EUR

3 000 EUR

Shitet nga: Erti 20 Sht 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MINI
Modeli
Cooper
Pershendetje shes mini motor 1.6 i thjeshte me look JCW shum e bukur ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike e shes per arsye mosperdorimi Nuk e kam per tregti NUK BEJ NDERRIM VETEM E SHES CMIMI OKAZION 3 mije euro. Pak i diskutueshem .Wattsap 0697933460
Leaflet
Në fillim