MINI Cooper benxine/gaz impiant i ri

3 800 EUR

4 300 EUR

Shitet nga: mini cuper 17 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MINI
Modeli
Cooper
Shitet Minicuper benxine/gaz impiant i ri i montuar ne itali ,dogane dhe targa te sapo prera , goma te reja gjendje perfekte .i gatshem per cfaredolloj prove.

cmimi i diskutushem
mini cuper
0699507381

WhatsApp:
0699507381
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione