Mini CooperD

Shitet nga: Nikolin 11 Nën 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR   3 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper D
Shitet Mini CooperD One Viti 2006 ne Leje Me Letra ta sapo paguara per nje vit Motorr 1.4 Nafte shum ekonomike Kamie Manual Te gjitha sherbimet e bera ne kohe 314 mij kilometra origjinale Sallon Lecke shum e paster Klima sendile me levizje pilot automatik xhama elektrik etj Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike per me teper info Tel Whatsapp:0698106582 Çmimi 2800€ Pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim