Shitet MG-ZR

2 400 EUR

Shitet nga: Baci 26 Jan 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MG
Modeli
ZR
Shitet MG-ZR
Marka-MG
Tipi-ZR
Motorri-1.4 benzin/gaz
Klm-116.177
Ngjyra-blu

Shitet MG ZR ne gjendje shume te mire, shume e shpejt dhe ekonomike, e paster si nga brenda dhe jasht, te gjitha sherbimet i jan bere ne kohe. Makina ka 2 vite qe ka ardhur nga Italia dhe eshte perdorur vetem nga une ne Shqiperi. Letrat i ka deri ne Gusht 2020, makina ndodhet ne Berat. Shitet per arsye sepse jetoj jasht dhe nuk me duhet me makina.
Cmimi 2400€ i Diskutueshem!
Leaflet
Në fillim