Shes skrep

30 000 EUR

Shitet nga: Vilson 29 Qer 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MG
Modeli
TD
ME DEKUMENTA TE PAGUARA ME 3 KOVA HAPJE KOLLONA PARA DHE MBAS 0672736862 CMIMI 30 MI EURO
Leaflet
Në fillim