MG cabrio 1.8 benzin

1 700 EUR

Shitet nga: Mg 24 Shk 06:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
MG
shes MG cabrio 1.8 benzin me letra deri ne shtator , makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike , e shes per arsye emigrimi sepse jetoj jasht vendit .
Leaflet
Në fillim