MG dizel

5 500 EUR

6 500 EUR

Shitet nga: Urim 10 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
MG
Mg e vitit 2006 me naft motor BMW 2.0 Kamjon automatike me kamera mbrapa sedilje lekure me navigator television kondicioner me sensore Para dhe mbrapa me goma Te reja e ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte oferta eshte deri per vitin e ri !!!!!
Leaflet
Në fillim