MG MGA benzin

1 500 EUR

Shitet nga: Mg 03 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MG
Modeli
MGA
Ka 4 goma te reja + dhe 4 disqe me gjith goma ,me dogane te paguar e sapo ardhur ne shqipri 1.8 benzin ne gjendje shum te mire dhe cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim