MG

18 000 EUR

Shitet nga: MG 25 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
MG
Modeli
MGA
Makine Antike.
Super ne gjendje si nga ana motorrike dhe estetike.
E mbajtur gjithmone ne garazh.
E ardhur nga Amerika
Kilometra origjinale
Makina ka pjeset origjinale te vitit 1952.
Goma te reja te pa konsumuara fare.
Makina ne gjendje pune perfekte.
Mundesi Ndrimi.
Leaflet
Në fillim