Linkoln

2 000 EUR

Shitet nga: Kadafi Dje 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lincoln
Modeli
Town Car
Linkoln per pjese kembimi shitet dhe komplet ose me pjese.....kemi dhe pjese te tjera per linkoln town Car viti 96 deri 08.
Merni në tel...watsup... ose ...Viber 069 30 96 301
Leaflet
Në fillim