Linkoln Town Car benzin+gaz

6 500 EUR

Shitet nga: Kadafi 28 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Lincoln
Modeli
Town Car
Linkoln limuzine 8.5 metra impjant Gazi full me 2 tv .navigator impjant muzike disqe alumini mbyllje me pult ne gjendje perfekte shitet 6500 Euro..ose jepet me qera per dasma fejesa ditelindje festa beqarie mbremje mature etj ......400 Euro dita ...dhe letra te prera per 1 vit......
Merni në watsup ose Viber 069 30 96 301
Leaflet
Në fillim