Limuzina me Qira

100 EUR

Shitet nga: Kadafi Dje 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Lincoln
Modeli
Town Car
Kemi limuzina me Qira.... te ndryshme Lincoln dhe ćmime konkuruese ne te gjith shqiperine jemi kompania e pare dhe me korrekte ne treg te ne mund te zjidhni limuzinen qe deshironi. 0693096301...0672540242....0682540242...kemi dhe vajber uecap......
Leaflet
Në fillim