shitet ose nderrohet lincoln navigator

Shitet nga: Seat 30 Gush 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lincoln
Lincoln navigator 5.4 benzin gaz makina esht ne gjendje shum te mire me 170.000 km origjinale full shum e paster si brenda dhe jasht shitet ose nderrohet.
Leaflet
Në fillim