Makinë pa licencë

390 EUR

Shitet nga: nan 07 Nën 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ligier
Modeli
X - Too
Makinë e bukur pak pa licencë LIGIER X-too, motor Lombardini Focs, 53.000 km,
12/2008, rrota aliazhi, dritat e mjegullës, rrotullon në mënyrë të përsosur, në gjendje të mirë të brendshme dhe të jashtme.
Leaflet
Në fillim