Amortizator e jastik ajeri lexus RX

1 LEK

Shitet nga: Lexus 28 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-RX
Modeli
RX 330
Shesim amortizator dhe jastik ajeri te perdorur ne gjendje shum te mire per lexus RX 300,330,350 dhe 400.
Njekohesisht kemi dhe kompresorin per kete makin
Cmimi me mareveshje
Leaflet
Në fillim