Paisje Furre Buke

5 000 EUR

Shitet nga: Arlind 12 Nën 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-IS
Modeli
IS 300
Furre Buke Italian (Reghellin Forni) Me Gaz Dhe Korent(Bashk me te gjitha linjat elektrike te Furrit)
Brumatrice 50 Kg
Prerese Buke
Stof per Ardhjen e Brumit
Te gjitha paisjet jane Funksionale
Kam 4 Vjet qe i kam mbyllur ne Garazh per arsye se jam larguar jasht shtetit ...
Te Interesuarit te kontaktojne Watsap... Nr Tel
Arlind
0693084612

WhatsApp:
0693084612
Leaflet
Në fillim