Lexus IS220D

5 600 EUR

Shitet nga: Jorian 03 Tet 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-IS
Modeli
IS 220
Shitet Lexus IS220D nafte, kambje manuale me 6 marshe,ndezja behet me start end stop,drita xenon, sallon lekure, sedilet me ngrohje dhe ftohje, navigator si dhe fonia me 6 disqe, sensor parkimi perpara dhe mbrapa si dhe kamera mbrapa per parkim, klima tronik, komnda ne timon, limitator shpejtesie, sedilet me komanda, pasqyrat me palosje si dhe me komanda, grila e mbrapme me buton, pasqyra kunder verbimit nga dritat e gjata
Jorian
0676503305


Skype:
jori

WhatsApp:
0676503305
Leaflet
Në fillim