Lexus GS300 -00

2 800 EUR

Shitet nga: Ergys 08 Qer 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-GS
Modeli
GS 300
Sh ekonomike dhe sherbime te kryera ne kohe .abs,setdilje me ngrohje lekure dhe me levizje elektrike ,timon elektrik me rregjistrim dhe me auto levizje momentin qe fut celsin,sensor parkimi,sensor dritash dhe shiu,klima automatike ,
Leaflet
Në fillim