Lexus gs 300

7 100 EUR

16 500 EUR

Shitet nga: Okazion 20 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-GS
Modeli
GS 300
Super Okazion Shitet lexus gs 300 benzine blere ne 2008 viti prodhimit 2006 me vetem 100 mije km super makine full option me kamera indjetro ,ekran me prekje ,baxha , 249 kuaj fuqi , shume Pak e perdorur , lux dhe e paster sapo I Jane bere sherbimet ,4 gomat e reja . Letrat e paguara per nje vite deri ne 20 Mars 2020 . Sms ose email flm
Okazion
0676861328
Leaflet
Në fillim