Lexus GS 300 shume pak e perdorur okazion

15 500 EUR

Shitet nga: Okazion 03 Gush 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-GS
Modeli
GS 300
Shitet lexus GS 300 luxury . super makine shume pak e perdorur me dogane dhe taksa te prera .makina eshte akull e re me 42000 milje.
Okazion
0676861328
Leaflet
Në fillim