Lexus GS 300 -00

2 800 EUR

Shitet nga: ergys 31 Maj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-GS
Modeli
GS 300
Makine sh ekonomike dhe sherbimet e bera ne kohe
Leaflet
Në fillim