123456789

Shitet nga: Lexus 29 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-GS
Modeli
GS 300
Shitet lexus GS 300 benzin gaz ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, full, baxha, serdilje me ngrohje,ekran me tac cmimi 3000 E tel 0674481174
Leaflet
Në fillim