Lexus GS 300 Benzin Gas

10 700 EUR

Shitet nga: Indrit 27 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-GS
Modeli
GS 300
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike, e gatshme per cdo lloje prove. SHITET OSE NDERROHET ME MAKINE ME TE VOGEL.
Indrit
Leaflet
Në fillim