SHITUR FLM MERRJEPLexus sc 430

Shitet nga: Mandi 12 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Lexus
Modeli
SC 430
Full opsion.kabrio metalike me buton hapje mbyllje,ne gjendje perfekte.cmimi i padiskutueshem.benzine gaz super makine dhe super ekonomike.mirepresim dhe oferta per nderrime.
Leaflet
Në fillim