URgjente

1 EUR

Shitet nga: muharrem balla 15 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Land Rover
ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike behet dhe kabriolet
muharrem balla
0698883429
Leaflet
Në fillim