Land Rover 4.4

11 300 EUR

13 800 EUR

Shitet nga: Land Rover LR3 12 Gush 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Makina eshte e sapo ardhur nga amerika dhe te gjitha sherbimet jan t sapo bera... Makina disponon: xhama te erret origjinal, ngrohje sedilesh, baxha xhami, 4 goma te reja dhe impjant gazi lovado me 3 vjet garanci... Cmimi i diskutueshem!
Land Rover LR3
0699819777
Leaflet
Në fillim