Land rover TD5

9 000 EUR

Shitet nga: Elidjon 25 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Serie II
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera.. eshte full opsione dhe shume e vecante ne tipin e saj. Eshte e modifikuar per terrene te veshtira.. eshte ne super gjendje
Elidjon
0682692676
Leaflet
Në fillim