LAND ROVER TD5 SERIA II

650 000 LEK

Shitet nga: GERI 16 Gush 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Serie II
SHITET LAND ROVER TD5 SERIA II PER ARSYE MOSPERDORIMI

LAND ROVER TD5
KAMBIO: MANUALE
2.5 NAFTE
VITI I PRODHIMIT 2002

MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE XHENERIKE SI DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA TE PAGUARA DERI ME NENTOR 2016

CMIMI: 6.5 MILION LEKE
PER ME SHUME KONTAKT 0695694785
Leaflet
Në fillim