Land Rover Serie 2 dizel

4 500 EUR

Shitet nga: Land roven 17 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Serie II
Shitet Land Rover foristrad e 1999 2.5 nafte ne gjendje te shkelqyer si nga ana gjenerike ashtu dhe motorrike me letra te rregullta deri 15.01.2018 ose ndrrohet me makine me te vogel cmimi 4500 euro i diskutushem
Land roven
0675373717
Leaflet
Në fillim