Landrover discovery 2

4 350 EUR

5 200 EUR

Shitet nga: besi Kaloshi 12 Jan 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Serie II
Në gjendje të mirë gjenerike dhe motorike, Shitet për arsyje mospërdorimi...
besi Kaloshi
0683322157
Në fillim