Shes Land rover Discovery

7 000 EUR

Shitet nga: Ismet 28 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Serie I
Shes land rover per arsye mos perdorimi cdo gje i ka te bera per qef cdo pjes i ka ardh nga italia . Gomat Discovery cooper made in USA . Amortizatort per relly. Makina eshte shum e paster si mrenda dhe jasht . Letrat i ka te bera per 1 vit . Per ma shum info kontakto ne tel 0688734555 - nr italie 00393477214759 whats ap . Cmimi 7000€ i diskutushem
Leaflet
Në fillim