Range rover autobiography

50 000 EUR

Shitet nga: Za Sot 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Range rover autobiography, gjendje perfekte ma targ shqiptare , full full opsion, cdo opsion i mundshem i range roverave , full panoram , dyer me vakum , bedan, full monitor , sendilje me levizje te gjitha dhe mbrapa, ganxh me buton , bagazh me buton , motorr 4.4 nafte , all black .
Cmimi 50.000 euro
Tel 0682000686
0697813059
____________________________________________
Leaflet
Në fillim