Range Rover 2.5 Nafte

3 300 EUR

Shitet nga: Tani 26 Maj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumenta te rregullta. 4 jastek ajri rezerve. Cmimi 3300 euro, i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim