DIPLOMATIC CAR FOR SALE RANGE ROVER VOGUE

Shitet nga: albania Dje 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
SHITET AUTOMJET I TITULLARIT TE AMBASADES
AUTOMJETI ESHTE BLERE ME 0 km 128,000 EURO NE VITIN 2015 DHE KA PERSHKRUAR VETEM VETEM 46,600 KM.
ESHTE PERDORUR VETEM NGA TITULLARI I AMBASADES.
GJENDJA E AUTOMJETIT 100% SI E RE

RANGE ROVER VOGUE
PRODHIM SHTATOR 2014
3.0 DIESEL V6, 256 HP AUTOMATIK ME 8 RAPORTE
STOP/START SYSTEM, REAR SEAT CONFIGURATION, SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE PARA DHE MBRAPA, FRIGORIFER, SHKALLE ELEKTRIKE, LEKURE E CILESISE PREMIUM, PREMIUM CLIMA, SEDILJE ME MEMORIE SHOFER + PASAGJER, SEDILE ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA LEVIZIN NE MENYRE INDIVIDUALE, DYER ME THITHJE, KROSKOT DHE DYER ME QEPJE ME LEKURE, TAVAN PANORAMIK I MADH, NAVIGATOR, SEDILJE ME MASAZH, KAMERA, SENSORE, DISQE ALUMINI 21, XHAMA TE DYFISHTE (DOPIO XHAM) EKRAN ME PAMJE TE DYFISHTE SHOFER PASAGJER, KEYLESS START/ENTRY. SEDILET E PASME HAPEN DHE MBYLLEN NGA BAGAZHI NE MENYRE ELEKTRIKE ME BUTON ETJ ETJ.

NE CMIMIN E SHITJES PERFSHIHEN DOGANA DHE TARGAT SHQIPTARE.

PER CDO INFO DHE PER CMIM KONTAKT VETEM SMS WHATSAPP OSE VIBER +355692067039
Leaflet
Në fillim