Range Rover Vogue 3.6HSE V8 Full / Nderrohet

Shitet nga: ENO Sot 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Shitet ose nderrohet
Range Rover Vogue 3.6 HSE V8 nafte,fundi 2009 prerja e re,automat,232mije km origjinale me liber servisi,ngjyre gri e erret,baxho xhami,pedana anesore,Bi-Xenon,fenere Led me pika,stopa Led mbrapa,kamera parkimi,sensore parkimi origjinale,xhama te zinj origjinale,disqe 20”,pasqyra inoks me palosje,Blind -Spot Assist (sinjal rreziku ne pasqyre),butona per hapjen e garazhit nga largesia,kilometrazh dixhital modeli ri,timon multifunksional me levizje-me ngrohje-pilot automatik,ekran touchscreen ,sistem muzike HARMAN KARDON Logic,Televizor,NAVI,USB,Aux,DVD, bagazhier me 6 CD,i-pod,Audio,VIDEO,sedilje elektrike me memorje-me fryrje+cfryrje-me vrima ajrosje-sedilje me ngrohje+ftohje para dhe mbrapa,xhama elektrike,klima bi-zonale,ndezje start/stop me buton ,kroskot me qepje,larje feneresh,Super full.....
Makina ka vetem nje muaj qe sapo ka erdhur nga ZVICRA,e perdorur vetem nga nje person ne zvicer,me dokumenta te rregullta per 1 vit...Ne gjendje perfekte ,me te gjitha sherbimet e kryera,Super e shpejte dhe e sigurt ne rruge....Mundesi nderrimi me makine tjeter sipas mareveshjes...Per cdo oferte Whatsap/Tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim