Range Rover Vogue 2008

10 000 EUR

Shitet nga: Dorian 25 Korr 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Makina disponon kambio automat 8G, fuqia motorrike 3.7-V8, sallon ngjyr pane, full option, kamera parkimi, sensor parkimi 360°, sensor shiu, baxha xhami, serdilje me memorje + ngrohje, etj... Makina esht full option dhe ne gjendje shum te mir, nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi. Esht e gatshme per cfardolloj prove... Cmimi esht 10,000€ i diskutueshem... Ju lutem vetem telefonata serioze.
Leaflet
Në fillim