Range Rover Sport 3.7 TDV8-08

14 000 EUR

Shitet nga: Eri 12 Sht 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Land Rover
Shes Range Rover Sport 3.7 TDV8 viti 2008 me letra te sapo prera per nje viti,goma te reja+dhe 4 goma dimri ka 130.000km orgjinale me xhama te zinj baxha xhami e shum opsjone te tjera cmimi 14.000€ vetem tel serjoze pak i diskutushem flm
Leaflet
Në fillim