Range Rover Sport 2.7

10 999 EUR

Shitet nga: Range Rover Sport Sot 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shitet Range Rover viti 2006, motorr 2.7 diesel me 223 mij kilometra, shume i paster pa asnje gervishtje, goma te reja 100 %, sherbimet e sapo bera si kit rripi i fazes, ferrotat e para, bateri e re, vajra filtra, taksat te sapo paguara ne Priil 2020, nk ka nevoje per asnje sherbim, cmimi 10999 € dhe mundesi nderrimi.
TAG


GOLF, AUDI, MERZEDES ALFA ROMEO, OPEL, ASTRA, KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BKAMIONA, TRAKTOR, A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo, CLIOPISHA,GB,NDRROJ,AUTO, LATITUDE, 550,RANGE,ROVER,L VETURE, POLO polo HOTEL,500,RESTAURANT,FURRA,Mobilje,Goma, 32,CITROEN,VOLVO,Bateri,RENAULT,PEUGEOT,audi.bmw. citroen.peugeot,mercedes,kompressor golf, passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa. troje.usb.pc.tv..m.1.2.3.4.5.6.7.8.9.tiguan..vetura.pass audi programe android dokument turbo td tdi bluze golf mercedes,C klass c class 200 180 220 240 e class 200 220 300 320 ALFA,ROMEO,BMW,X5, AUDI, CHEVORLET,CITROEN, DACIA, Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES, MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY plastik VOLKSWAGEN VW GOLF POLO
Range Rover Sport
0672088407
Leaflet
Në fillim